4 × 4 Trail Challenge 1 v1.0.0 Mod

4 × 4 Trail Challenge 1 v1.0.0 Mod

Wersja PTS
Ta wersja jest przeznaczona dla PTS (Public Test Server). Ta mapa wykorzystuje modele, funkcje i cechy, które nie są kompatybilne z wersją Snowrunner na żywo!

Witamy w 1 wyzwaniu 4 × 4!
Na tej mapie znajdziesz mniejszą, ale ładną szczegółową zabawną mapę dla twoich ciężarówek 4 × 4. Na mapie możesz rzucić wyzwanie sobie i znajomym z dwoma wyzwaniami czasowymi i różnymi trasami.

Sprawdź swoje umiejętności na czerwonym szlaku o średnim stopniu trudności, ograniczeniu czasowym do 8:30 min i punktach kontrolnych, które nie są widoczne na twojej minimapie lub na niebieskim szlaku o łatwym do średniego stopniu trudności, limicie czasu 8:30 min i widocznych punktach kontrolnych. Obie trasy oferują dużą różnorodność terenu i przeszkód.

Funkcje / szczegóły:
rozmiar: 576m x 576m
1x garaż
1x stacja serwisowa
1x pojazd startowy
2x Scout przyczepa paliwowa
2x wyzwania czasowe
1x misja Boost (zwiększa cię do poziomu 16 i daje 99,999 waluty, więc nie musisz zaczynać od poziomu 1)
teren utworzony na podstawie zbiorów danych ESA DEM

Sprzężenie zwrotne:
To pierwszy rodzaj mapy, jaki do tej pory stworzyłem. Proszę o informację zwrotną, jeśli chcesz, żebym zrobił więcej tego typu i jeśli masz pomysł na ciekawy, przydatny lub zabawny dodatek do tej lub nadchodzących map. Konstruktywni krytycy, jeśli coś ci się nie podoba lub kilka fajnych słów, jeśli podoba ci się mapa, oczywiście są również mile widziani.

Mapa otrzyma łatki w razie potrzeby i być może aktualizacje i będzie oczywiście dostępna dla wersji Mudrunner na żywo, gdy PTS zostanie zamknięty.

Ważny:
Jeśli chcesz zagrać w mapę za pomocą konsoli programisty, aby odrodzić pojazdy, użyj darmowej kamery lub przetestuj swoje mody, pobierz mapę, wyodrębnij plik level_proving_six.pak i skopiuj plik do C: UsersusernameDocumentsMy GamesSnowRunnerBetaMediaMods (ścieżka może być inna dla ty)
W grze możesz teraz rozpocząć poziom „mod_level_challenge_usa_1” i możesz korzystać z konsoli programisty.

W tej chwili można po prostu subskrybować mod, rozpocząć poziom, wrócić do głównego menu i kontynuować mapę – to również aktywuje konsolę deweloperską. Nie jestem pewien, czy to błąd, czy funkcja.

Robaki:
Miało być trzecie wyzwanie czasowe, ale wygląda na to, że jest błąd lub jakiś limit, jeśli uda mi się rozwiązać, dodam misję w aktualizacji.

Credits:
DerEggen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *