4 × 4 Trail Challenge 2 v1.0 Mod

4 × 4 Trail Challenge 2 v1.0 Mod

Ta mapa jest kompatybilna i grywalna z najnowszą wersją Snowrunner (Imandra Patch v7.0)!
Witamy w 2 Trail Challenge 4 × 4!

Na tej mapie znajdziesz mniejszą, ale ładną szczegółową zabawną mapę dla twoich ciężarówek 4 × 4. Na mapie możesz rzucić wyzwanie sobie i znajomym z dwoma wyzwaniami czasowymi i różnymi trasami.

Sprawdź swoje umiejętności na czerwonym szlaku o łatwym lub średnim stopniu trudności, z limitem czasu 9:00 min i punktami kontrolnymi, które nie są widoczne na twojej minimapie lub na niebieskim szlaku o średnim stopniu trudności, z ograniczeniem czasowym do 10:30 min i widocznymi punktami kontrolnymi. Obie trasy oferują dużą różnorodność terenu i przeszkód.

Funkcje / szczegóły:
rozmiar: 820m x 820m
1x garaż
1x stacja serwisowa
1x stacja paliw
3x pojazd startowy
4x misje odzyskiwania przyczepy
2x wyzwania czasowe
teren utworzony na podstawie zbiorów danych ESA DEM

Sprzężenie zwrotne:
To jest druga mapa tego typu, którą do tej pory stworzyłem, wygląda na to, że podobają się wam tego rodzaju treści, więc zrobię ich więcej. Konstruktywni krytycy, jeśli coś ci się nie podoba lub kilka fajnych słów, jeśli podoba ci się mapa, oczywiście są również mile widziani.

W razie potrzeby mapa otrzyma łatki i być może aktualizacje.

Ważny:
Jeśli chcesz zagrać w mapę za pomocą konsoli programisty, aby odrodzić pojazdy, użyj darmowej kamery lub przetestuj swoje mody, pobierz mapę, rozpakuj plik level_challenge_rus_2.pak i skopiuj plik do C: UsersusernameDocumentsMy GamesSnowRunnerMediaMods (ścieżka może być inna dla ty)
W grze możesz teraz uruchomić poziom „mod_level_challenge_rus_2” i możesz korzystać z konsoli programisty.

Dzięki PTS można po prostu subskrybować mod, rozpocząć poziom, wrócić do menu głównego i kontynuować mapę – to również aktywuje konsolę deweloperską. Nie jestem pewien, czy to błąd, czy funkcja.

Credits:
DerEggen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *