4 × 4 Trail Challenge Region v0.9.2 Mod

4 × 4 Trail Challenge Region v0.9.2 Mod

Ta mapa jest kompatybilna i grywalna tylko z najnowszą wersją publicznego serwera testowego Snowrunner!
Witamy w Wyzwaniu Szlaku 4 × 4!

W ramach kolejnych aktualizacji znajdziesz moje mapy 4 × 4 Trail Challenge, którymi cieszyło się tak wielu ludzi w ciągu ostatniego miesiąca, połączone z całym regionem!

W tym pierwszym przesłaniu oferuję zupełnie nowe wyzwanie 4 × 4 Trail Challenge 3! Większe, więcej zadań i wyzwań, więcej szlaków, wiosenna mapa w stylu Jukonu, najpiękniejszy krajobraz ze wszystkich moich dotychczasowych map i kilka wyjątkowych przeszkód.

Funkcje / szczegóły:
rozmiar: 850m x 850m
1x garaż
2x Stacja obsługi
1x pojazd startowy
2x Scout przyczepa paliwowa
3x wyzwania czasowe
2x misje dostawcze
teren utworzony na podstawie zbiorów danych ESA DEM

Sprzężenie zwrotne:
Proszę o informację zwrotną, jeśli chcesz, żebym zrobił więcej tego typu i jeśli masz pomysł na ciekawy, przydatny lub zabawny dodatek do tej lub nadchodzących map. Konstruktywni krytycy, jeśli coś ci się nie podoba lub kilka fajnych słów, jeśli podoba ci się mapa, oczywiście są również mile widziani.

Mapa otrzyma łatki w razie potrzeby, a na pewno więcej aktualizacji i będzie oczywiście dostępna dla wersji Snowrunner na żywo, gdy PTS zostanie zamknięty.

Błędy:
– może znajdziesz jakieś „kolce” lub bardzo nierówny teren, większość z nich spłaszczyłem, ale są one trudne do zobaczenia w edytorze

Credits:
DerEggen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *