66 K10 Shop Truck v1.0 Mod

66 K10 Shop Truck v1.0 Mod

Oto ona, pierwsza ciężarówka z linii RedLine Creations (ok, to tylko ja, ale brzmi fajniej niż nazwa mojego modio).

Ta sklepowa ciężarówka Chevrolet K10 z 66 roku jest luźnym odtworzeniem ulicznej ciężarówki C10 firmy Classic Car Studio „Tiffany”. Zaczęło się od czegoś w rodzaju „co by było, gdyby” CCS zbudowało 4X4 zamiast nadwozia, zrzuciło C10, a potem potoczyło się to, co tu widzicie.

To ciężarówka terenowa… spotyka gąsienicę… spotyka przedbiegacza… z resto-modowym klimatem = TrailRunner

TrailRunner Spec Parts & Tunes to pomysł, na podstawie którego zbudowano tę ciężarówkę. To świetny stosunek mocy do kontroli w OP. Wszystkie utwory mają podwójne turbosprężarki z sekwencyjną skrzynią biegów.

Dodatki TrailRunner Spec można usunąć, pozostawiając cię z seryjną ciężarówką. O tak, i nie zapomnij zdjąć maski i zerknąć.

Dostępnych jest 8 opcji opon, z których każda ma własną, niepowtarzalną teksturę. Ciężarówka ma koraliki Offroad & Steet Style. Autentyczne koła terenowe mają pasującą obręcz na tylnym nośniku opon.

Ciężarówka ma sporo opcji malowania (prawdopodobnie zbyt wiele). Wiele prac malowania patyny, w tym rekreacja w Classic Car Studio „Tiffany”. Hot Rod Gloss, 2-Tone, Side Stripes, Matte, Metallic, a następnie dla trochę zabawy eksperyment z Camo i Sticker Bomb.

Oświadczenie dotyczące holowania: ta ciężarówka ma super miękkie zawieszenie, więc holowanie jest praktycznie bezwartościowe, chyba że używasz zawieszenia holowniczego. Nawet wtedy nie jest super, ale dodałem haczyk, więc masz taką opcję.

Wskazówka dla profesjonalistów: Przypnij go i przytrzymaj zakręty dłużej niż zwykle w SR, aby kopnąć tylny koniec i przesuwać zakręty. Ponadto wszystkie moje skrzynie biegów mają High Gear, jeśli potrzebujesz trochę większej prędkości.

To jest WIP, więc po drodze wprowadzę kilka poprawek.

To jest mój pierwszy mod. Zaczynałem jako totalny noob… i nadal jestem, jeśli chodzi o wszystkie programy i rzeczy potrzebne do tworzenia modów, więc jest moje zastrzeżenie.

„Czy to przyszło do pocieszenia?” Mam nadzieję. Muszę go odznaczyć i zrobić kilka innych rzeczy. Ciężarówka zostanie przesłana jako osobny niemarkowy mod konsoli z nadzieją, że zostanie zatwierdzony. Więcej w przyszłości…

Dziękujemy wszystkim członkom społeczności, którzy udostępnili informacje o procesie modowania. Jak się dowiedziałem, jest mnóstwo szczegółów, które składają się na tworzenie modyfikacji i jest to bardzo niejasny proces, pełen błędów i rzeczy, które po prostu nie mają sensu. Ale hej… jest przewodnik!

WIELKIE podziękowania dla ojca chrzestnego SR, Pog (Poghrim) za wszystkich jego przewodników i pomoc. Nadal ustawiałbym swoją pierwszą kość IK bez niego (teraz mam blisko 50). Wielkie dzięki dla PuppyMaster, Risky i wszystkich innych podglądaczy iX Discorda, którzy pomogli i podzielili się swoją wiedzą.

Podziękowania dla BigDubz420 za udostępnienie opony Baja Claw. Inne kredyty: Model ciężarówki TurboSquid. Opony CGTrader i Sketchup. Niektóre z centrów kół i kilka innych różnych części, które nie zostały wykonane przeze mnie, zaczęły istnieć jako konwersje cad z GrabCad, więc ogromne podziękowania dla wszystkich tych artystów za udostępnienie ich dzieł.

Na koniec dziękujemy wszystkim twórcom map za stworzenie tych wszystkich niesamowitych miejsc, w których możemy nadużywać naszych ciężarówek.

Do zobaczenia na szlaku…

BTW… Powinno to być oczywiste, ale proszę nie kradnij ani nie przesyłaj ponownie żadnego z moich modów ani zasobów. Dziękuję i miłego dnia.

Credits:
JohnJohnHotRod

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *