8 przydatnych wskazówek przed premierą gry Snowrunner 28 kwietnia

8 przydatnych wskazówek przed premierą gry Snowrunner 28 kwietnia

Zdobądź przewagę w SnowRunner, zapoznając się z 8 przydatnymi wskazówkami przed premierą gry 28 kwietnia!

Wskazówka 1: Eksploruj i badaj nowe obszary
Za każdym razem, gdy wchodzisz na nową mapę lub region, poświęć trochę czasu na naukę tego obszaru. Dotarcie do Strażnic ujawni duże części mapy, podając lokalizację kontraktów, ukryte ulepszenia, a nawet pojazdy. Im więcej mapy zostanie zbadane, tym łatwiej będzie zaplanować trasy!

Wskazówka 2: Kupuj, sprzedawaj, ulepszaj i dostosowuj swoje ciężarówki w garażu
Nagrody z kontraktów i działań można wydać w garażu. Tutaj możesz kupić nowe pojazdy, aby rozszerzyć swój asortyment, ulepszyć ich części i dostosować je wizualnie. Twoje ulubione pojazdy można ulepszyć, aby poradzić sobie w trudniejszym terenie dzięki większym silnikom, nowym kołom, a nawet fajce do pokonywania progów rzecznych. Będziesz potrzebował całej mocy, jaką możesz zdobyć, aby sprostać niektórym z trudniejszych celów!

Wskazówka 3: Użyj magazynu ciężarówek, aby wysłać swoje najlepsze pojazdy na całym świecie
Przechowywanie ciężarówek może przenosić Twoje pojazdy na inne mapy i regiony, idealne, jeśli chcesz zabrać preferowaną ciężarówkę na każdą podróż.

Wskazówka 4: Zaplanuj podróż wokół swojego paliwa
Niektóre umowy w późnej fazie gry obejmują wiele map, dlatego ważne jest przygotowanie się na długi dystans. Przyczepa paliwowa sprawia, że jesteś bardziej autonomiczny, ale jeśli nie możesz sobie pozwolić na cenę przyczepy lub Twoja ciężarówka nie jest wystarczająco silna, aby ją przenosić, będziesz musiał polegać na stacjach paliw. Upewnij się, że na trasie, o której myślisz, jest dużo paliwa.

Wskazówka 5: W razie potrzeby aktywuj napęd na wszystkie koła i blokadę mechanizmu różnicowego
Napęd na wszystkie koła zapewnia moc każdemu z kół w pojeździe, jest szczególnie skuteczny podczas pokonywania zboczy. Zwiększa to zużycie paliwa, więc używaj go oszczędnie. Pamiętaj, aby wyłączyć tę funkcję, gdy teren jest łatwiejszy w nawigacji!

Samochody zwykle mają odblokowane mechanizmy różnicowe, co pozwala na obracanie się każdego koła z różnymi prędkościami, co umożliwia bezpieczne skręcanie przy dużych prędkościach. Blokada mechanizmu różnicowego zmusza dwa koła, które dzielą tę samą oś, zgodnie, co znacznie zwiększa przyczepność pojazdu. Upewnij się, że wiesz, kiedy używać obu, abyś nie zawalił się na krawężniku!

Wskazówka 6: Powolne jest płynne, płynne jest szybkie
Jeśli utkniesz, nie panikuj! Podłoga akceleratora najprawdopodobniej sprawi, że znajdziesz się w bardziej niebezpiecznej sytuacji, ponieważ obracanie opon po prostu wbije cię głębiej w błoto lub śnieg. Ustaw skrzynię biegów na niższy poziom i spróbuj delikatnie się odepchnąć. Wolniejsze obroty opon dzięki uważnemu sterowaniu kierownicą mogą zapewnić lepszą przyczepność i szybko znikniesz.

Wskazówka 7: Zwiększ swoją rangę kierowcy
Niektóre kontrakty mogą być zbyt trudne, abyś mógł je wykonać wcześniej, więc nie bój się je zostawić na później. Podniesienie rangi kierowcy zapewni dostęp do większej liczby pojazdów i ulepszeń, oferując więcej narzędzi ułatwiających pracę.

Wskazówka 8: Użyj swojej wciągarki!

Korzystanie z menu zaawansowanego zapewnia dostęp do wyciągarki. To potężne narzędzie pozwala ciągnąć przedmioty i pojazdy, a także wyciągać się z kłopotów, jeśli kiedykolwiek utkniesz. Bądź ostrożny! Jest napędzany silnikiem, więc zużywa dużo paliwa, jeśli przyspieszasz. SnowRunner zawiera również funkcję szybkiego wyciągania, która może uratować cię w sytuacjach awaryjnych.

I to wszystko od nas! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć cię na wolności 28 kwietnia, kiedy SnowRunner wyda na PS4.

Credits:
Playstation

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *