Alaskan Wilderness BETA v1.0 Mod

Alaskan Wilderness BETA v1.0 Mod

Alaski to hrabstwo w dużej dolinie bogatej w zasoby naturalne. Drogi budowano w pośpiechu tylko po to, by połączyć główną fabrykę z autostradą, od tamtej pory też nie były konserwowane. W razie potrzeby powinno być wiele alternatywnych tras.

jeśli chcesz uzyskać dostęp do narzędzi deweloperskich, skorzystaj z gry podstawowej i uruchom mapę, wyjdź do menu głównego, a następnie kontynuuj mapę

To moja pierwsza mapa i nie jest prawie ukończona. Jednak czuję, że mam już zakorzenione korzenie i chciałbym uzyskać opinie na temat samej mapy, zanim będę kontynuować ten projekt. Niektóre drogi mogą nie być doskonałe, niektóre nachylenia mogą być zbyt strome. Doszedłem do punktu, w którym chciałbym albo kontynuować z tą mapą, albo zacząć od nowa z lepszą wiedzą. Chcę tylko opinii / krytyki na temat samej mapy, jak są drogi, szlaki itp., Abym mógł je ulepszyć. Planuję stworzyć pełną historię z tą lub nową mapą opartą na takim scenariuszu z mnóstwem zadań i kontraktów.

W tej chwili jest
3 punkty obserwacyjne
1 garaż, 1 sklep z przyczepami, 1 stacja benzynowa
(Tartak, Fabryki) nie ma misji dostawczych, ale zostały one właśnie wdrożone.
2 misje naprawy mostów
1 misja typu Big Haul.
1 Rockslide
1 misja naprawcza

Kilka innych tajemnic.

Credits:
risetodefeat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *