Amplified, Trucks Reverse Beep Sound v1.0

Amplified, Trucks Reverse Beep Sound v1.0

WYKAZ CIĘŻARÓWEK ODWRÓCONY PIKER: WZMOCNIONY

1, azov_64131
2, cat_ct680
3, cat745c
4, derry_longhorn_3194
5, derry_longhorn_4520
6, cargoliner_114sd ***** CHERRYMAN_SDK ******
7, kolob_74760
8, kolob_74941
9, pacific_p16
10, ws_6900xd_twin

Jak zainstalować ***** CHERRYMAN_SDK ******
Najpierw przeczytaj notatkę poniżej:

HASŁO : cherryman_sdk

Skopiuj pliki z archiwum (out_reverase sound) do lokalizacji gry – (Twój dysk lokalny) Epic Games SnowRunner en_us preload paks client
Następnie otwórz archiwum „Shared_sound.pak” (używając Winrar / winzip lub dowolnego innego narzędzia do otwierania archiwów). i otwieraj sound ciężarówki i zastępuj istniejące pliki w nim.

Uwaga:
1, najpierw wykonaj kopię zapasową „ciężarówek”. ( MUSI ZROBIĆ )

2, jeśli masz problemy w grze po zainstalowaniu tego modu, skopiuj powyższe pliki kopii zapasowej na „(Twój dysk lokalny) Epic Games SnowRunner en_us preload paks client Shared_sound.pak sound i usuń istniejące” Folder „Trucks”.

Credits:
CHERRYMAN_SDK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *