Aspen Hills v1.0 Mod

Aspen Hills v1.0 Mod

Musisz być w SERWERZE TESTOWYM, aby w tym momencie grać w mapy modów.
Kolejna mapa, którą przygotowałem, aby wypróbować różne wyglądy i funkcje edytora.

Wszystkie fabryki mają ładunki, które będą musiały być dostarczone na stację kolejową, jeśli chcesz coś pociągnąć. Wiele różnych pojazdów i przyczep zostało rozrzuconych po okolicy, abyś mógł je znaleźć i przejechać, lub po prostu zrobić trochę eksploracji. Wrzuciłem tam nawet kilka wysokich siodeł. Jeśli lubisz zwiedzać, możesz znaleźć wiele przeszkód. Cieszyć się!

Możesz ręcznie zainstalować plik .pak w folderze Documents / mygames / snowrunnerbeta / media / mods, aby uzyskać dostęp do narzędzi mod do odradzania dowolnej ciężarówki oraz do naprawy i tankowania.

Narzędzie do błota nadal nie działa prawidłowo, więc nie jest idealne, ale tam, gdzie powinno być, jest błoto

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *