Aspen Peak v1.0.0 Mod

Aspen Peak v1.0.0 Mod

Moja pierwsza mapa, więc nie przejmuj się. To ogromna zmiana w stosunku do budowania ciężarówek. Do wykonania jest kilkanaście zadań oraz kilka konkursów do rozegrania. Głównym celem tej mapy była jednak jazda po szlakach. Niektóre trasy są przejezdne dla różnych ciężarówek, inne są znacznie lepiej przystosowane do ciężarówek wielkości scout. Zbudowałem kilka niestandardowych zasobów dla mapy, ale niewiele, po prostu pracując z tym, co w większości dał nam Sabre.

Pozostawiłem Dev Tools włączone, aby ludzie mogli używać mapy jako poligonu doświadczalnego, jeśli chcą. Cała mapa powinna być grywalna bez używania tego menu, ale jest tam dla tych, którzy chcą z niej korzystać. Zaczynasz również z przyzwoitą kwotą pieniędzy, która pozwala na zakup ciężarówki lub dwóch po odblokowaniu garażu (dla tych, którzy zdecydują się nie oszukiwać i używać narzędzi deweloperskich, szczerze mówiąc, może to naprawdę wyssać zabawę i wyzwanie) .

Dzięki JTBrt, chłopakom z Forum Modderów i wszystkim innym, którzy pomogli mi w tym, zwłaszcza beta testerom.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *