AWD KamAZ PACK v1.1 Mod

AWD KamAZ PACK v1.1 Mod

Pierwsza przemysłowa partia ciężarówek z napędem na wszystkie koła KamAZ została wyprodukowana w Nabierieżnym Czełny w styczniu 1981 roku jako prezent roboczy na kongres XXVI CPSU. Wielozadaniowy pojazd KamAZ 6 × 6 jest przeznaczony do transportu ładunków osobowych i wojskowych, do instalowania specjalnego sprzętu i holowania przyczep na wszelkiego rodzaju drogach i terenie.

W drugiej połowie lat 80. fabryka samochodów Kama rozpoczęła opracowywanie samochodu z formułą kół 4 x 4. Jego stworzenie nie było reklamowane jako rozszerzenie rodziny trzyosiowych napędów na wszystkie koła, chociaż samochód był zunifikowany w kabinie, oleju napędowym i osiach z KamAZ 6X6. Ale skrzynia rozdzielcza jest dla modelu dwuosiowego był inny, z symetrycznym mechanizmem różnicowym.

Credits:
yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *