Azov 5319 Minicrane 0.9.0 Mod

Azov 5319 Minicrane 0.9.0 Mod

W ciężarówce seryjnej dodatek do ramy z platformą boczną / boczną przesuwa się do tyłu, jeśli zainstalujesz również żuraw załadunkowy i nie możesz przymocować przyczepy, mimo że ciężarówka ma dużo „pustej” ramy między kabiną a żurawiem.

Ten mod zmienia pozycję żurawia załadunkowego. W przypadku platformy lub kredensu dźwig znajduje się z tyłu, dzięki czemu można również załadować przyczepę. W dodatku do naprawy lub konserwacji żuraw znajduje się za kabiną. W przypadku niskiego siodła jest on (prawie) w pozycji domyślnej. Żuraw załadunkowy na wysokie siodło jest zdjęty i nie jest możliwy z innymi.

Jedyną inną zmianą jest nieco większy zbiornik paliwa, teraz 240 litrów zamiast 200. Nie chciałem zmieniać dużo z domyślnej ciężarówki.

Dla tych, którzy przeglądają plik pak: istnieją pewne zmiany w pliku xmp, które nie zmieniają ciężarówki. Nowy dodatek, który został skomentowany, więc nie działa.

(Osie zostały nazwane pierwszą, drugą i środkową osią? Teraz zmieniają nazwę na pierwszą drugą trzecią trzecią, co jest bardziej logiczne według IMHO)

Credits:
Bling_T

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *