Azov 64131 „Worm” V1.0 Mod

Azov 64131 „Worm” V1.0 Mod

Dzień dobry! It's Me Again With Another Mod!
Ja osobiście nie sugeruję używania go w kampanii tylko dlatego, że jest to zbyt mocne!
Dodaje więcej niestandardowych silników, w pełni niestandardowych skrzyń biegów, opon i niestandardowych zawieszeń do wanilii Azov 64131

Uwaga: pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową plików przed ich zastąpieniem!
Uwaga: Subskrybuj, aby zainstalować nie działa!

Tylko instalacja ręczna!
instalacja: po prostu rozpakuj spakowany folder na przykład na pulpicie, a następnie umieść i zamień foldery z spakowanego folderu na (Install Directory)> SnowRunner> en_us> preload> paks> client Następnie otwórz plik initial.pak za pomocą WinRAR> [media]> klasy .

Zostaw komentarz na temat błędów lub problemów, a ja postaram się je naprawić!

Credits:
Complexities

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *