Azov 73210 Special V1.0 Mod

Azov 73210 Special V1.0 Mod

Kolejny mój osobisty mod, który udostępniam publicznie. Był to właściwie jeden z pierwszych modów, z którymi zacząłem się bawić, więc jest dość prosty w porównaniu z tym, co ostatnio majstrowałem.

Niemniej jednak moją przyczepnością do 73210 był zderzak przedni uderzający nawet w niewielki grzebień na drodze, znudzony jeżdżeniem po drogach w North Port i zbliżaniem się do twarzy, która zatrzymywała się wszędzie, więc to naprawia.

Cała reszta jest dość zapakowana, ponieważ jest to przyzwoita ciężarówka po wyjęciu z pudełka i niewiele potrzeba imo.

Inni również zrobili 73210, ale większość dodała za dużo dla moich upodobań, jest to bardziej waniliowy tylko podniesiony przód i nieco większe koła.

Credits:
RanicoX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *