Azov Iceberg V1.0 Mod

Azov Iceberg V1.0 Mod

Modyfikacja jego edycji obejmuje:
72 ″ opony.
Dodano ciężkie podwójne koła, ponieważ są moim ulubionym.

Usunięto niestandardowy silnik, dostrojone silniki podstawowe. Duży moment obrotowy w górnym silniku (350 000), dzięki czemu będzie się czołgał i ładował.

Usunięto niestandardową skrzynię biegów
Usunięto niestandardową wciągarkę
Zarówno Minicrane US, jak i RU, ale tylko pozycja przednia
Dostrojone zawieszenia. Jeden do opon ciężkich i jeden do opon błotnych. Zawieszone zapasy masowane.
Dodano niskie siodełko, aby przejść z My Trailer Off-Road

Dopasowana kolorystycznie żółta i niebiesko-żółta farba pasują do US Minicrane, łącząc inne kolory, a także biały / czerwony, aby dopasować zbiornik paliwa.

Credits:
FOXCRF450RIDER

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *