Badlands 2 Remake – Mapa PiX3LMonkey v1.1 Mod

Badlands 2 Remake – Mapa PiX3LMonkey v1.1 Mod

Uwagi dotyczące edycji streamera: usunąłem wieże obserwacyjne i przeniosłem garaż i sklep z przyczepami, abyście zaczynali na szczycie toru wyścigowego. Powinno to ułatwić ludziom, którzy chcą odgrywać role i holować swoje platformy terenowe. Wersja „Classic” jest nadal dostępna dla osób, które chcą poznać oryginalną wersję.

Witamy w „Remake Badlands 2” od twórcy TnB Trails. To więcej niż mapa szlaków. Ta mapa została cyfrowo zremasterowana, aby uchwycić wszystko, co kochałeś z oryginalnej mapy Mudrunner i nie tylko. Zawiera: biegi z dziennikiem, harcerstwo, tory wyścigowe, łuki skalne, spływy w lesie, wyścigi na zboczach i wiele innych. Istnieje ponad 2000+ ręcznie umieszczonych przedmiotów, które czekają, aby rzucić wyzwanie każdemu Twojemu ruchowi.

Rozmiar mapy: 42×42, 5 wyzwań związanych z logowaniem, 3 odzyskiwanie pojazdów, ******* wieże, 6 stacji paliw, wiele godzin zabawy.

Credits:
pix3lmonkey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *