Canadian Shield v1.1 Mod

Canadian Shield v1.1 Mod

Aby grać w tym regionie, musisz użyć PTS
Mogę potwierdzić, że ten region działał dla mnie w trybie multiplayer

Malownicza wycieczka po skalistych kanadyjskich krajobrazach, która zapewni Ci zajęcie, niezależnie od tego, czy ciągniesz, czy ciągniesz ładunki.

Ponad 60 zadań i kontraktów do wykonania
Tony zmodernizowanych pojazdów i przyczep do znalezienia, naprawy lub odzyskania
Wiele zaciągów na wielu mapach
Mapa Northumberland ma ukrytych 20 ulepszeń. (Nie wszystkie aktualizacje, ale próbowałem dodać niektóre z najczęściej używanych)

Nadal dopracowuję ten region, ale myślę, że jest gotowy na zabawę. Jak zwykle daj mi znać, jeśli napotkasz problemy lub masz sugestie, abyśmy mogli ulepszyć ten region

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *