CAT CT680 Black Labs Custom v1.0 Mod

CAT CT680 Black Labs Custom v1.0 Mod

Ten CAT CT680 został przerobiony od podstaw; wyposażony w hybrydowy silnik wysokoprężny i przebudowywany do jazdy w terenie.

Poprawki:
Silniki zostały zastąpione jednym niestandardowym silnikiem elektrycznym z silnikiem wysokoprężnym o momencie obrotowym 250 tys. I dobrym zużyciu paliwa, ale kosztem kruchości. Nowe dźwięki silnika.
Skrzynie biegów zostały zastąpione dwoma niestandardowymi skrzyniami, stylizowanymi na konwersję hybrydowego silnika diesla. Bardziej jednolite zużycie paliwa na różnych biegach (jak w przypadku hybrydy).
Zawieszenie zostało odnowione – zoptymalizowane przednie zawieszenie, tylne wahacze znacznie zwiększyły kąt ugięcia i masę, zwiększono HP zawieszenia. Uwaga: model podstawowy CAT ma unikalne tylne zawieszenie w porównaniu z innymi ciężarówkami; wszelkie próby podniesienia zawieszenia powodują, że niektóre części się zacinają. Wygląda na to, że jest to tylko problem wizualny, ale zdecydowałem się go przerobić, zamiast dać mu źle wyglądający zestaw do podnoszenia. Nie komentuj prosząc o zestaw do podnoszenia, proszę.
Całkowicie przerobione koła – nowe opcje, w tym błotniste opony, większe opony, poprawione rozmieszczenie kół i osi w celu zapewnienia stabilności oraz niestandardowy zestaw zwiększający tarcie.
Blokada mechanizmu różnicowego zawsze włączona
Ciężarówka jest prawie 3 razy cięższa (na początku CAT był bardzo lekki) – elektryka diesla jest ciężka ze względu na akumulatory i systemy zasilania na pokładzie
Środek masy obniżony
Wciągarki mogą działać z akumulatorów hybrydowych (tzn. Wszystkie wciągarki są autonomiczne)
Nowe prace malarskie
Inne różne drobne poprawki

CAT CT680 był jedną z moich ulubionych ciężarówek wizualnie, ale oczywiście jego wydajność jest słaba. Dzięki modowaniu odkryłem, że dużym powodem jest to specjalne tylne zawieszenie, które, choć teoretycznie mogłoby być bardzo wszechstronne, zostało wdrożone w nieco ograniczający sposób. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby ulepszyć ciężarówkę w sposób przyjazny dla wiedzy, który jest zgodny z ogólnym bilansem ciężarówek M181 i JBE. Specjalne podziękowania dla MaxMike181 za pomoc w rozpoczęciu.

Nadchodzące:
Ten mod został w większości ukończony przed upuszczeniem fazy 3, więc brakuje w nim dodatków fazy 3 – zostaną one uwzględnione w nadchodzącej wersji.
Uczę się rysować własne opony – kiedy mam kompletny zestaw, wizualnie zastąpią one niestandardowe opony Black Labs już w modzie.
Poghrim wyraził chęć wypożyczenia niektórych ze swoich doskonałych modeli opon do tej ciężarówki – zwróć uwagę na dodanie potężnych Pogtires.
Więcej poprawionych ciężarówek Black Labs

Credits:
Saelem_Black

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *