CCM 46 Take-All v1.02 Mod

CCM 46 Take-All v1.02 Mod

CCM z dumą prezentuje 46 Take-all, w pełni odrestaurowane w sklepie Co-Core Custom około 200 i od tego czasu bije szlaki. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego twój dziadek kochał te stare ciężarówki wojenne? To dlatego, że były zdolne, a także niezawodne, a kiedy niezawodność zawiodła ich w łatwość naprawy, była to kolejna najlepsza rzecz.

kredyty. oryginalny model hum3d, ten sam model co wagon silnikowy, który zbudowałem w zeszłym roku. zmiany dokonane przeze mnie w celu przekonwertowania do formatu carry-all.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *