CCM 71 Plymouth Satellite „Daisy” v1.0 Mod

CCM 71 Plymouth Satellite „Daisy” v1.0 Mod

CCM z dumą prezentuje „Daisy” The 71 Plymouth Satellite. Daisy została przywrócona pod koniec lat 90-tych w sklepie CCM Custom. W ten sposób przypominał pierwszy samochód Daisy Dukes w serialu „The Dukes of Hazzard”, odkąd właściciel jest fanem serialu.

Model z 3dWarehouse. Modele obręczy i opon od turbosquid.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagają mi w tych sprawach. wszyscy rządzicie.

Czy to przyjdzie do konsoli ???? chociaż raz mogę odpowiedzieć na to… .. NIE. Zdecydowałem się zostawić odznaki w tej kompilacji. w przyszłości może być wydanie bez znaczka, ale nie obiecuję niczego w tej sprawie. więc nie pytaj. już udzielono odpowiedzi.

Jak we wszystkich moich modach. nie przesyłaj ponownie ani nie bierz niczego, co ułożyłem jako własne. po prostu stwórz własne. wszystkie modele są dostępne poza parą, którą sam stworzyłem. w każdym razie. ciesz się modą.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *