CCM CE-59 „Pantera” v1.0 Mod

CCM CE-59 „Pantera” v1.0 Mod

Co-Core Motors z dumą prezentuje CCM CE-59 „Pantera”. Pantera pojawiła się około 1985 roku, kiedy miejscowy zobaczył odcinek starej kreskówki i chciał odtworzyć samochód użyty w tym odcinku, jednak mieszkali również na bardzo wiejskim obszarze i 4wd było konieczne, więc wtedy skontaktowano się z custom shopem CCM i zatrudniony do stworzenia tego jedynego w swoim rodzaju klasyka. samochód jest wyposażony w wiele opcji silnika / skrzyni biegów, a także kilka zawieszeń, które zostały dostarczone z samochodem, w tym oryginał, który został usunięty. pojazd posiada przystawkę do przewożenia przyczep zwiadowczych.

Ciało pochodzi ze Sketchfab od artysty: christopher_gaming. zmiany i uzupełnienia wykonane przeze mnie.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagają mi w tych rzeczach w każdy możliwy sposób, czy to przez konstruktywną krytykę, testowanie, czy dawanie mi nowych rzeczy do wypróbowania w blenderze, a do diabła nawet przez subskrypcję i używanie moich modów . wszyscy rock. Dziękuję Ci

Czy to przyjdzie do konsoli???? Wiesz, po prostu nie wiem. uważam, że jest to zgodne z wytycznymi. ale mój dc-73 też był, o ile wiedziałem, a to nie zostało jeszcze rozważone. więc trudno powiedzieć, nie wiedząc. po prostu trzymaj kciuki i graj w czekanie, zobacz, co się stanie. będę robił to samo.

Podobnie jak w przypadku wszystkich moich modów, nie bierz i nie przesyłaj ponownie niczego, co złożyłem jako swój własny mod. większość modeli, których użyłem, bez pary, którą stworzyłem, jest publicznie dostępna, niektóre za darmo, niektóre nie za darmo, jeśli chcesz tworzyć mody, po prostu weź ten sam model, od którego zacząłem, i zrób mod. to takie proste. jest mnóstwo ludzi, którzy są gotowi pomóc prawie każdemu, kto o to poprosi. jeśli jesteś zainteresowany użyciem czegoś, co osobiście wymodelowałem, po prostu zapytaj. najgorsze, co mogę powiedzieć, to nie?

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *