CCM CPW-46 v1.0 Mod

CCM CPW-46 v1.0 Mod

CCM z dumą prezentuje CPW-46. Ta konkretna ciężarówka została odrestaurowana w 1997 roku przez CCM i została zbudowana tak, aby pokonać. ma kilka różnych opcji zawieszenia, silnika i skrzyni biegów.

(To jest to samo, co wersja na PC, jedyną różnicą są tekstury, które nosi. Jeśli chodzi o wydajność, nie ma różnic między nimi)

Dzięki wszystkim, którzy pomagają mi z rzeczami, a także wszystkim, którzy używają moich modów.

tak jak w przypadku wszystkich moich modów, nie bierz ich i przesyłaj tak, jak składasz. to nie jest fajne. jeśli jesteś zainteresowany użyciem czegokolwiek, co stworzyłem osobiście, np. opon, pałąków itp. itd … po prostu zapytaj, gorzej mogę powiedzieć, że nie.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *