CCM CPW-46 v1.0 Mod

CCM CPW-46 v1.0 Mod

CCM z dumą prezentuje CPW-46. Ta konkretna ciężarówka została odrestaurowana w 1997 roku przez CCM i została zbudowana tak, aby pokonać. ma kilka różnych opcji zawieszenia, silnika i skrzyni biegów.

(To jest to samo, co wersja na PC, jedyną różnicą są tekstury, które nosi. Jeśli chodzi o wydajność, nie ma różnic między nimi)

Dzięki wszystkim, którzy pomagają mi z rzeczami, a także wszystkim, którzy używają moich modów.

tak jak w przypadku wszystkich moich modów, nie bierz ich i przesyłaj tak, jak składasz. to nie jest fajne. jeśli jesteś zainteresowany użyciem czegokolwiek, co stworzyłem osobiście, np. opon, pałąków itp. itd … po prostu zapytaj, gorzej mogę powiedzieć, że nie.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *