CCM Fred's Buggy v1.0.0 Mod

CCM Fred's Buggy v1.0.0 Mod

CCM z dumą prezentuje „Fred's Buggy”. w sumie jest to tylko zabawka, która nie ma żadnego innego celu niż pokonanie tego, co kiedykolwiek kocha. tak naprawdę nie jest dostrojony do niczego specjalnego. to trochę trudne w prowadzeniu. ale jeździ szybko i trochę się wygina w zależności od używanego zawieszenia.

wszystko, co widzisz, zostało zbudowane przeze mnie z wyjątkiem następujących, felgi (zielona jest z m715, jeśli łamię zasady z tym przy okazji, daj mi znać, a czarna twarz jest z mspaint) opony „freshbuckshot” są zmodyfikowana wersja offroadtire-301 autorstwa pablo pereza 2009 i płyta ślizgowa (również pochodziła z modelu m715, zamierzałem użyć go tylko jako szablonu i prawie o tym zapomniałem i skończyłem z nim)

Znane problemy

1. bez zaczepionego przedniego wału napędowego (jeszcze raz nie wiem dlaczego, nie byłem w stanie zaczepić tej osi, odkąd zrobiłem to dla jeepa, oczywiście coś zrobiłem, ale nie mogę znaleźć czego)

2. niezbyt dobrze dostrojony (trochę celowo, chcę, aby wyglądało jak domowe pudełko t-boxu semi-s **)

rzeczy jeszcze przed nami? prawdopodobnie tylko kilka opcji opon więcej.

tak jak w przypadku wszystkich moich modów, pod żadnym pozorem nie pobieraj i nie przesyłaj ponownie niczego, co stworzyłem bez mojej zgody, tj. opon, pałąków itp. jeśli chcesz użyć czegoś, co stworzyłem, zrób mi wiadomość (to tak proste, jak poprosić ludzi i zwykle wystarczy tylko kredyt, aby użyć jednego z moich brzydkich modeli)

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *