CCM J-72 Commando v1.2 Mod

CCM J-72 Commando v1.2 Mod

CCM z dumą prezentuje J-72 Commando, J-72 to pojazd, z którym Headtech został zbudowany dla siebie we wczesnych latach 80-tych. Budowa była prosta i tradycyjna, konwersja sprężynująca, ulepszone osie i ulepszony układ napędowy. jak można powiedzieć, że śledził go przez jakiś czas i działał przez cały czas. Pewnie, że przydałoby się przywrócenie, ale taka jest walka mechanika o zarabianie pieniędzy, pracując nad gównem innych ludzi, czy też tracenie pieniędzy, pracując samodzielnie? skala zawsze przechyla się na ich korzyść, prawda? W każdym razie jest doskonały takim, jakim jest i nosi swój wiek z dumą.

Nadwozie zostało w większości wykonane przeze mnie od podstaw, z wyjątkiem następujących elementów, kierownica i blaty siedzeń podłogowych zostały wzięte i zaadaptowane z modów scout 800, które zrobiłem, podwozie i części pochodzą z poprzednich projektów. Osie były pierwotnie ze szkicownika i opracowane przeze mnie, podwozie jest w połowie modelem scoutowym, w połowie moim, ponieważ zmieniłem je w obu modelach, aby pasowały do każdego najlepiej, jak potrafiłem. Opony są następujące błotnik buckshot to zmodyfikowana wersja offroadtire301 autorstwa pedro pereza 2009, a bfg mt to zmodyfikowana wersja offroadwheel off z turbosquid iirc (nie pamiętam tego w jednym z moich innych opisów modów)

Dziękuję wszystkim, którzy pomagają i popychają mnie do bycia lepszym z moimi kompilacjami. wszyscy wiecie, kim jesteście i wszyscy jesteście bardzo doceniani na wypadek, gdybyście nie wiedzieli (mówię to w każdym modzie, chociaż lol)

Co jeszcze nadejdzie?

1. więcej dodatków, może bagażniki dachowe do modelu. może jeszcze kilka zderzaków.

2. nie mam pojęcia w tym momencie

Czy to przyjdzie na pocieszenie? ummm idk myślę, że tak, ponieważ nie umieściłem oznakowania na modelu ani w opisie, o ile wiem, że powinien. (i pozbyłem się wszystkich tekstur szablonów przed rozpoczęciem, więc tym razem nie powinno być żadnych błędów post_fix , skrzyżowane palce)

Podobnie jak w przypadku wszystkich moich modyfikacji, nie pobieraj i nie przesyłaj ponownie niczego, co zbudowałem jako własne. (Prywatne to jedno, czego nigdy ich nie widzę, publiczne to drugie) wszystko, co zbudowałem, było łatwo dostępne online, po prostu naucz się tworzyć mody, jeśli chcą udostępniać rzeczy publicznie. jeśli chcesz użyć jakichkolwiek zasobów, które stworzyłem osobiście, tj. zderzaki, opony, pałąki, bla bla bla. niż pytać gorzej, mogę powiedzieć, że nie.

komentarze krytyka sugestie lub cokolwiek innego i zostaw je tutaj w komentarzach, lub możesz znaleźć mnie w mojej dziurze w sekcji rodziny wielopokoleniowej IX niezgody

W każdym razie dziękuję za sprawdzenie, mam nadzieję, że ci się spodoba tak jak ja

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *