CCM JC-84 v1.0.0.2 Mod

CCM JC-84 v1.0.0.2 Mod

CCM z dumą prezentuje JC-84, JC84 został zmontowany w CCM Custom Shop około roku 2014. Wyposażony w całkowicie niestandardową ramę rurową i kombinację klatki, JC84 ma 2 łatwo wymienialne korpusy z włókna szklanego, z których jeden jest nadwoziem wyglądającym fabrycznie i jeden z zainstalowanym szerokim zestawem karoserii. Pokonywanie nierówności to niestandardowy zestaw do długich podróży, który można dostosować do jazdy po drodze przez jedną minutę, a następnie przeskakiwania w powietrzu w następnej. został również zaprojektowany w celu łatwej zmiany kombinacji przekładni silnika, dzięki czemu ta ciężarówka jest znacznie bardziej wszechstronna niż zwykła ciężarówka wyścigowa. połóż na nim wyglądające jak kolbę ciało z czapką i miej najlepszą sypialną ciężarówkę. albo uruchom widebody i pozwól jej pokazać swoje prawdziwe oblicze. orrrr * sapnij * poprowadź ją topless i pozwól jej pochwalić się wszystkimi zabawnymi częściami! wybór należy do Ciebie.

Rama jest w pełni zbudowana przeze mnie. (Mocno inspirowana ramą corr) amortyzatory, osie, wirniki, silnik i kierownica ze szkicu. Ciało pochodzi z hum3d. Z przeróbkami wykonanymi przeze mnie.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagają mi z tymi rzeczami, a także wszystkim, którzy używają moich modów. Cieszę się, że są tam jak myślący ludzie.

Jak w przypadku wszystkich moich modów. pod żadnym pozorem nie pobieraj i nie przesyłaj ponownie niczego zbudowanego jako własne, wszystkie używane przeze mnie modele są łatwo dostępne publicznie. niektóre za darmo, inne nie za darmo. jeśli jesteś zainteresowany użyciem czegokolwiek, co stworzyłem osobiście, po prostu zapytaj gorzej, a mogę powiedzieć, że nie. raczej to niż alternatywy.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *