CCM Kaiser-Jeep M715 v1.0 Mod

CCM Kaiser-Jeep M715 v1.0 Mod

Ciężarówka G-890, 1 1⁄4 tony, 4 × 4, Kaiser Jeep M715, czasami nazywana „pięć czwartych (ton)”, ze względu na dopuszczalną ładowność 114 ton, to amerykańska lekka ciężarówka wojskowa, oparta na cywilny Jeep Gladiator (SJ). Projektowanie i rozwój M715 rozpoczęto w 1965 roku, mającym zastąpić Dodge M37.

główny model pochodzi z hum3d (z pewnymi poprawkami szyn ramy i podłóg kabiny, aby kabina jechała prawidłowo na ramie, a niektóre elementy na osiach, aby wyglądały szczegółowo, np. śruba na mechanizmie różnicowym, śruby u i płytki, tłok hydrauliczny na oś przednia wykonana przeze mnie) model tarczy hamulcowej na osiach jest z free3d. modele opon były z głównym modelem. wewnętrzne wskaźniki i klamki pochodzące z recyklingu samochodu szablonu tuz, opcjonalny dodatek do przedniego zderzaka i model silnika wykonany przeze mnie.

rzeczy jeszcze przed nami.

1. sprawne wskaźniki. (Zacząłem to robić, utknąłem. Zdarzają się na czas)

2. działające lustra (po prostu jeszcze tego nie zrobiłem, tak naprawdę nie używam ich zbyt często, więc nie jest to dla mnie wielka rzecz)

3. więcej opcji dostosowywania kolorów dzięki drugiej skórze

ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli mi po drodze (wszyscy wiecie, kim jesteście i jestem pewien, że lista się wydłuży)

tak jak w przypadku wszystkich moich modów, pod żadnym pozorem nie pobieraj i nie przesyłaj ponownie niczego, co zostało stworzone przeze mnie bez mojej zgody i uznania, jeśli stworzyłem to, chyba że dałem ci pliki (dla większości ludzi jest to tak proste, jak proszenie)

pytania prośby i / lub krytyka proszę nie krępuj się zostawić je w komentarzach, jeśli coś mi się podoba, nigdy nie wiesz, że to może stać się dodatkiem

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *