CCM Lil' Suzi v1.1 Mod

CCM Lil' Suzi v1.1 Mod

CCM z dumą prezentuje Lil Suzi, Suzi jest klasycznym importem znanym na całym świecie, który został przerobiony w Co-Core Workshop około 2006 roku. Suzi była w stanie poruszać się po lesie bez problemu, zanim została zmodyfikowana ze względu na bardzo mały rozmiar i waga. po modernizacji zawieszenia Suzi jest prawie nie do zatrzymania w lesie.

Stworzony przeze mnie model ciała.

osie i amortyzatory ze szkicu

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy używają moich modów. także każdemu, kto pomógł po drodze.

Zapraszam do znalezienia drogi na serwer discord IX/SE, aby zajrzeć za kulisy przyszłych projektów ode mnie i wielu innych modderów, którzy tam mieszkają.

Jak wszystkie moje mody. pod żadnym pozorem nie bierz i nie przesyłaj ponownie niczego, co stworzyłem. jeśli jesteś zainteresowany nauką tworzenia modów. po prostu skorzystaj z dostępnych zasobów i ucz się. jest wielu ludzi, którzy chcą pomóc ludziom nauczyć się podstaw.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *