CCM MT-56 „Buldog” v1.2.2 Mod

CCM MT-56 „Buldog” v1.2.2 Mod

CCM z dumą prezentuje MT-56″Bulldog. Bulldog to modyfikacja Resto na klasycznym amerykańskim wozidłach Done w sklepie CCM Custom około 1979 roku. Począwszy od kabiny i podwozia z 1956 roku i modernizację osi do mocniejszych jednostek, ten 6 × 6 może wykonać prawie każdą pracę. Kiedy zmarł pierwotny właściciel, Fred odkupił sprzęt od wdowy i teraz służy jako jego osobisty sprzęt, gdy trzeba coś przenieść.

Nadwozie jest zbudowane przeze mnie od podstaw poza następującymi, siedzeniami, wycieraczkami, osiami i zawieszeniem. wszystkie te pochodziły z szablonu Vorona. a silnik pochodzi ze szkicu.

Ogromne podziękowania Wszystkim, którzy mi pomagają, a także wszystkim, którzy korzystają i lubią moją pracę.

Co jeszcze nadejdzie?
1. Przyczepa specyficzna dla tego pojazdu, która pasuje do niego pod względem wielkości.
2.więcej dodatków i opon.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *