CCM Tucker 48 v1.0.1 Mod

CCM Tucker 48 v1.0.1 Mod

CCM z dumą prezentuje CCM Tucker 48. Ten samochód jest hołdem dla największego samochodu, jaki kiedykolwiek zbudowano, ale którego świat nigdy nie doświadczył.

Tucker 48, powszechnie określany jako Tucker Torpedo, był pojazdem wymyślonym przez Prestona Tuckera w Ypsilanti w stanie Michigan i produkowanym krótko w Chicago w stanie Illinois w 1948 roku. Wyprodukowano tylko 51 samochodów, w tym prototyp, zanim firma została zmuszona do ogłoszenia upadłości i zaprzestać wszelkich operacji 3 marca 1949 r. z powodu negatywnego rozgłosu zainicjowanego przez media, dochodzenia Komisji Papierów Wartościowych i Giełd oraz szeroko nagłośnionego procesu oszustwa giełdowego (w którym zarzuty okazały się bezpodstawne i doprowadziły do pełnego uniewinnienia). (kredyt=wikipedia)

Teraz ten samochód powstał, ponieważ Fred zawsze był fanem Tuckera, odkąd był małym dzieckiem, kiedy słyszał, jak jego ojciec i wszyscy starzy mechanicy, z którymi pracował, rozmawiają o „samochodzie, który tak daleko wyprzedzał swoje czasy, reflektory obracały się wraz z kierownica”, a potem, kiedy rzeczywiście zobaczył kogoś osobiście, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Nadwozie tego samochodu zostało wykonane na zamówienie, przy czym tylko najmniejsza ilość materiału to oryginalna blacha, która zeszła z półki na części wiele lat po sprzedaży fabryki Tuckera. rama była oryginalna, ale mocno wygięta, więc ta została wykonana przy użyciu oryginału jako planu. Guma w zawieszeniu bez sprężyn była bardzo zniszczona, a części nie istnieją, więc zawieszenie zostało przekształcone w konfigurację jednopiórową z tyłu i drążki skrętne z przodu. Wyposażony w silnik typu boxer-6 o pojemności 5,5 l, 48 ma wystarczającą moc do rejsu tam, gdzie chcesz jechać

oryginalny model ciała pochodzący ze szkicu. autorstwa artysty Salvatore-d. zmiany i uzupełnienia wykonane przeze mnie.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają moje wysiłki, czy to pomagając mi, czy po prostu kręcąc pomysł na mój sposób, czy nawet używając moich modów.

Jak wszystkie moje mody. proszę nie bierz i nie przesyłaj ponownie mojej pracy jako własnej. (prywatne do użytku osobistego jest w porządku, publiczne nie jest fajne). wszystkie modele, z których korzystałem, z wyjątkiem kilku, które zbudowałem od podstaw, są dostępne w Internecie. pobierz je z odpowiednich miejsc i stwórz własne mody. są ludzie chętni do pomocy prawie każdemu, kto chce się uczyć.

Czy to wejdzie na konsolę??? NIE. ten samochód jest bardzo markowy. i zamierzam, aby ta wersja pozostała w ten sposób. czy będzie inna wersja? nie wiem tylko czas pokaże

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *