CHALLENGER v1.2 Mod

CHALLENGER v1.2 Mod

Witajcie biegacze! Ten mod jest dla tych, którzy szukają małego wyzwania lub po prostu bardziej wciągającej rozgrywki w snowrunnerze. Mam nadzieję, że spodoba ci się i nie zapomnij przekazać mi opinii, więc wiem, czy coś trzeba zmienić, zaktualizować.

Rzeczywista waga ładunku (teraz naprawdę czujesz ten ładunek na swojej ciężarówce!)
Lepsze ciśnienie w oponach (Różne ciśnienie w oponach dla każdej klasy opon)
Prawdziwe skrzynie biegów (również bieg wsteczny)
Lepsza reakcja na zawieszenie
Trwałość obniżona, nieco inaczej dla zwiadowców / ciężarówek / dużych ciężkich ciężarówek, aby poczuć się realistycznie (jedna wielka awaria i gotowe)
Niższa pojemność paliwa (dla bardziej wymagających rozgrywek)
Niższa pojemność bagażnika dachowego
Bez powrotu do zdrowia! (Jeśli wydarzy się coś dużego, na przykład jakiś błąd i naprawdę potrzebujesz opcji odzyskiwania, po prostu zastąp plik initial.cache_block wewnątrz pliku initial.pak oryginalnym, musisz otworzyć plik initial.pak za pomocą winrar, aby to zrobić)
Niektóre zmiany wizualne z dymem wydechowym i kilkoma innymi rzeczami
Starsza kamera podczas używania wyciągarek (moim zdaniem jest znacznie lepsza)

BRAK BŁĘDÓW W POJEDYNCZEJ WARSTWIE
Instalacja: Ręcznie – po prostu pobierz mod, przejdź do tego komputera / dysku lokalnego (C:) / Program Files / Epic games / SnowRunner / en_us / preload / paks / client i zamień swój plik initial.pak, nie musisz się bać w celu uszkodzenia któregoś z plików, kopia zapasowa wszystkiego jest tworzona przez serwer lub możesz ręcznie wykonać kopię zapasową zapisów w Dokumentach / Moich grach / Snowrunner / Storage / losowej liczbie z literami – oto twój bieżący zapis

Radzę ręcznie zainstalować ten mod, ponieważ ten mod nie jest pojazdem i nie będzie obsługiwany poprawnie za pomocą przycisku subskrypcji.

Ten mod jest kompatybilny z CO-OP
Ale przede wszystkim ty i twoi znajomi powinniście mieć zainstalowany tylko ten mod, i o ile wiem, może wystąpić kilka błędów:

1. Raz na jakiś czas (mniej więcej raz na 3-4 godziny) każdy z wyjątkiem gospodarza może ulec awarii (nic wielkiego. Dlaczego? Wyjaśnię później).
2. Twoja ciężarówka może mieć dziwny błąd, który powoduje, że jest wolniejszy i nie może prawidłowo zmieniać biegów (zdarza się, gdy twoi znajomi używają twoich ciężarówek, a potem wracasz, aby je prowadzić)

3. Czasami pojawia się błąd tankowania (Rozwiązanie tego problemu (O ile wiem i działało dla nas doskonale) Nigdy nie używaj opcji pełnego tankowania, zawsze tankuj przez tapowanie (nie przytrzymywanie).

ROZWIĄZANIE – wystarczy wrócić do menu głównego i ponownie uruchomić sesję (zawsze działa)

– dlaczego problem nr 1 nie jest wielkim problemem? To, co robiłem z moim przyjacielem, to była moja sesja, więc byłem właścicielem wszystkich ciężarówek, z którymi bawiliśmy się, więc nawet jeśli się rozłączył, po ponownym podłączeniu jego ciężarówka była w tej samej pozycji. (BRAK JESZCZE WIĘCEJ JAZDY Z GARAŻU DO SAMEGO MIEJSCA PONIEWAŻ WYPADKU)

– Błąd ze skrzyniami biegów można rozwiązać również poprzez usunięcie tej przyszłości (wolę jednak wrócić do menu głównego i zrestartować sesję, zajmuje to do 20 sekund, ale jeśli chcesz wersję bez tej przyszłości, daj mi znać w komentarzach)

OBECNIE PRACUJĄ NA:
1. Tworzenie zadań premiowych

2. Sklep z przyczepami (chcę usunąć paliwo z przyczep paliwowych, abyś nie mógł nadużyć „eksploatować” kupować i sprzedawać ciężarówki do tankowania w sklepie z przyczepami)

Na koniec polecam zacząć od Michigan na Alaskę i wreszcie do Rosji, nie używając rosyjskich ciężarówek na amerykańskich mapach (naprawdę warto!),

Rzuciłem także wyzwanie sobie i mojemu przyjacielowi z „nieużywaniem dwóch takich samych ciężarówek”, co daje zupełnie nowy smak gry, gdy jesteś zmuszony do korzystania z GMC na początku do ciężkich misji, podczas gdy twój przyjaciel idzie przez różowy ogród ze słodkim fleetstar haha . Mam nadzieję, że spodoba ci się mój pierwszy stworzony mod! Przekaż mi swoją opinię

Credits:
Vanik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *