Chevy CK1500 JB Edition V1.1 Mod

Chevy CK1500 JB Edition V1.1 Mod

Jeśli coś się psuje lub nie działa, daj mi znać. Jeśli coś jest zablokowane, daj mi znać. Będę nadal ulepszał ten CK1500, gdy będę się więcej uczyć na ten temat. Mogę wrócić i skorygować niektóre ceny przedmiotów. Nigdy nie słyszałem o pliku XML, dopóki nie zacząłem grać w tę grę 2 miesiące temu.

Powinien działać tylko z subskrypcją.

lista ulepszeń:
– Dodano korekty transmisji + transmisję JBE
– Dostosowano moment obrotowy w silnikach (silnik H2 Hummer)
– Zwiększona pojemność paliwa
– Dodano kilka dodatkowych kolorów lakieru
– Dodano więcej opcji opon (dostosowałem niektóre opony, aby lepiej jechać)
– Dokonano regulacji zawieszenia zapasów i dodano więcej opcji zawieszenia. Zawieszenia JBE Flex są w toku. (Nie podoba mi się, jak piasta porusza się wewnątrz koła / obręczy z niektórymi ustawieniami, ale wydaje się, że jest to kwestia snowrunner podczas podnoszenia pojazdów)
– Dodano kilka innych różnych i dodatków, których nie ma w magazynie CK1500. Zwiększyłem zapasy dzięki dodatkom do ramy.
– Dodałem dłuższą, mocniejszą wciągarkę autonomiczną
– Światła boczne pod kabiną ciężarówki (Kredyt dla LoB1325. Pomogły mi też przy niektórych ustawieniach kół)
– Dodałem niestandardowy klakson do ciężarówki
– Dodano również zapasową oponę do pączków dla humoru
– Dostosowano trochę światła przeciwmgielne i kolor reflektorów. Możesz odróżnić mój ck1500 od domyślnego ck1500

Trwają prace nad przekładnią JBE wraz z nowymi zawieszeniami. Poświęciłem chwilę na dostrojenie zawieszenia. Nadal nie jestem pewien, czy jestem z tego zadowolony.

Credits:
JBoosted

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *