Ciężarówka SCOUT „The Duck” 805 v1.0.0 Mod

Ciężarówka SCOUT „The Duck” 805 v1.0.0 Mod

Po ciężkiej pracy (ponad 70 godzin …) oto jest – naprawdę fajna mała ciężarówka SCOUT „The Duck”

!! JEGO KONSOLE GOTOWE !!

Pierwotnie został ręcznie wykonany i teksturowany przez Maxa Dmitrieva dla Mudrunner – a teraz jest w Snowrunner (z wieloma zmianami!) Dla Ciebie!

3 odmiany tego pięknego szczeniaka – 1. normal, 2. komando, 3. trucktrial – każda ma swoje oryginalne dodatki….

Prowadzi się naprawdę dobrze i ma wiele oryginalnych dodatków, kół, 2 oryginalnych zwiastunów + wiele dodatków i zwiastunów z gry. Ładny widok *******… otwierane okna! I nie zapomnij wypróbować „klaksonu” na normalnej + wersji próbnej.

Jest gotowy na każdą akcję w swojej domyślnej konfiguracji – w prawie wszystkich sytuacjach nie jest konieczne strojenie…

Credits:
zidonCZ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *