Dentside Classic v1.0.0 Mod

Dentside Classic v1.0.0 Mod

Od metalicznego lakieru o wysokim połysku… po wiele, wiele stóp ręcznie polerowanych elementów wykończenia… po ręcznie szyte wnętrze ze skóry cygarowej z wstawkami w kratę. Niektórzy mogą powiedzieć, że ta platforma jest zbyt ładna na brud…

Witamy w drugim modzie Classic Series od RedLine Creations.

Ciężarówka jest niemarkowa, więc trzymamy kciuki, że niebawem zobaczymy ją na konsolach.

Ta ciężarówka to trochę odejście od mojej bardziej agresywnej serii TrailRunner. Nadal mają serce TrailRunnera, ale są bardziej wyrafinowane i koncentrują się na czystym pięknie tych klasyków.

Teraz jest to dalekie od wanilii, ale na pewno będziesz musiał włożyć dużo więcej pracy za kierownicą, aby utrzymać ciężarówkę na czworakach w porównaniu z moimi poprzednimi modami.

Podobnie jak w przypadku wszystkich moich ciężarówek, TrailRunner Spec Tunes/Suspension/Parts są ideą, wokół której zbudowane są ciężarówki, ale seria Classic jest nieco stonowana z bardziej realistycznym środkiem ciężkości. Mają też więcej opcji dostrajania skoncentrowanych na misjach i grze.

Masz możliwość uruchomienia ciężarówki w formie, którą nazywam „towarową”. A więc mniejsze koła, niższe zawieszenie… masz wtedy obraz.

Ta ciężarówka ma super miękkie zawieszenie, więc jest prawie bezwartościowa do holowania, chyba że używasz specjalnego zawieszenia holowniczego. Zaczepy mają wbudowaną dodatkową wagę. Do pakietu przyczepy z gęsią szyją [IR] dodano opcję standardowego zaczepu i gęsiej szyi. (Dzięki IR)

To jest w toku, więc po drodze nastąpią pewne zmiany.

Kredyty: Dzięki BigDubz za oponę Baja Claw i Irok. Modele ciężarówek i silników CGTrader (model ciężarówki taki sam jak moja wersja Brawlera). Opony CGTrader i Sketchup. Niektóre koła i inne części, które nie zostały wykonane przeze mnie, rozpoczęły życie jako konwersje CAD z GrabCAD, więc wielkie podziękowania dla wszystkich tych artystów za podzielenie się swoimi dziełami.

Na koniec dziękuję wszystkim twórcom map za stworzenie wszystkich niesamowitych miejsc, w których możemy nadużywać naszych ciężarówek. Ogromny szacunek dla całej Twojej pracy, czasu i kreatywności.

Do zobaczenia na szlaku…

Credits:
JohnJohnHotRod

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.






Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *