Derry Longhorn – HET A1 M1070A1 v1.0 Mod

Derry Longhorn – HET A1 M1070A1 v1.0 Mod

Wszelkie niestandardowe zasoby zawarte w tym pakiecie modów są chronioną własnością intelektualną artysty. Są używane w tym pakiecie z wyraźnym rozszerzeniem licencji do tego użytku. NIE próbuj wykorzystywać ich w jakikolwiek sposób we własnych modach. Naruszenie tego może i doprowadziło do blokowania kont mod.io, a dalsze działania zostaną podjęte w razie potrzeby.

Jest to próba odtworzenia prawdziwego M1070A1, dlatego nie ma wszystkich typowych dodatków i przekonań, jak inne poprawki.

Został zaprojektowany w jednym celu i tylko w jednym celu – aby zapewnić najlepszy wozidło naczepowe. Dlatego ma tylko załączniki siodłowe.

Porusza się po każdym terenie i uniesie każdy ciężar, dobrze wyglądając.

Dodano anteny, klaksony, światła led, kanistry i jeden zderzak pasujący do domyślnego.
Naprawiono brakujące światła i wyremontowano istniejące.
Schematy kolorów dopasowane do serii ciężarówek MTVR wyprodukowanych przez Rng3r, ponieważ pochodzą od tej samej firmy Oshkosh Defense.
Różne wyważenie osiągów, zwiększona masa, układ kierowniczy, zużycie paliwa i rozmiar zbiornika, zbyt wiele, aby wszystko wymienić.
Dwa zawieszenia, te same statystyki, tylko jeden jest aktywny.
Obejmuje dwie duże naczepy z gry podstawowej, które poprawiłem za pomocą lepszego zawieszenia, dopasowanych opon i stałych świateł, można je znaleźć w sklepie z przyczepami jako przyczepy Oshkosh
Obejmuje niestandardowe opony, w dwóch wersjach, normalną i niskociśnieniową! Miękkie mają nieco lepszą przyczepność i są mniej sprężyste.

Credits:
Gumides

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *