Dodatki do tylnego dźwigu i nowego pojazdu V1.1 Mod

Dodatki do tylnego dźwigu i nowego pojazdu V1.1 Mod

Wszystkie zmiany w formacie .xml są wykonywane przeze mnie. Nie są uwzględniane żadne nowe tekstury ani siatki. Wszystkie są w zasobach gry.

Przetestowałem ten mod, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów z dodatkami i kolizjami z przyczepą, jednak trzeba było dokonać bardzo małych poświęceń dla funkcjonalności. Aby zapewnić więcej miejsca na dodatki na ramach ciężarówek, w większości przypadków zrezygnowałem z użycia osłony kabiny, z wyjątkiem zaczepów na 5. kole. Rosyjski żuraw jest obecnie stosowany w prawie każdej ciężarówce ze względu na jego zwartość i łatwość montażu. Podczas ładowania metalowych desek na platformę z dźwigiem zamontowanym z tyłu zauważysz, że ładunku nie można prawidłowo ustawić na łóżku, jednak nadal można go pakować, rozpakowywać i rozładowywać. Ponadto, aby zrównoważyć ciężar dźwigu przenoszonego na tył ciężarówek, przerobiłem zawieszenie. Nigdy nie podobało mi się, jak ciężka była jazda. Teraz mają trochę więcej elastyczności zawieszenia i skoku. To powinno ułatwić jazdę na drodze i poza nią. Dodano kilka ulepszeń zawieszenia do różnych ciężarówek.

Zastanawiałem się, czy dodać modyfikacje mojego pojazdu zwiadowczego, ale zauważyłem, że większość osób używa własnych ustawień zawieszenia dla pojazdów, które lubią. Jeśli zostanie o to poproszony, prześlę przerobione pojazdy zwiadowcze, aby uwzględnić zdolność do ciągnięcia średnich przyczep, mieć więcej napraw i dodatków do paliwa (w zależności od pojazdu) oraz rozsądnie ulepszone koła.

Na koniec naprawiłem kilka nitpicków, które miałem, gdy gniazda wciągarki nie były ustawione w jednej linii z języczkami przyczepy, dodałem blokadę mechanizmu różnicowego do Royal BM17 i poprawiłem moc i zasięg rosyjskiego mini dźwigu.

Najnowsza aktualizacja implementuje niestandardowe nazwy ciężarówek, aby odróżnić moje zmodyfikowane ciężarówki od innych w sklepie. Zobaczysz teraz moje logo „JjJ” na końcu nazwy ciężarówki.

Credits:
JonnyJonJon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *