DubBread (Bochenek Mpowers) v1.0 Mod

DubBread (Bochenek Mpowers) v1.0 Mod

Witam fanów SR. DubzVille Off-Road znów się tym zajął. Tym razem byliśmy w lokalnym domu aukcyjnym i wydawało się, że znaleźliśmy bochenek, z którym po prostu nie mogliśmy się rozstać. To piękno w przebraniu istnieje od lat 60-tych. Ale ten bochenek to nie spleśniały kawałek chleba. Chłopcy w sklepie ciężko w ciągu ostatnich kilku tygodni przerabiali tę potężną bestię. Podczas gdy z tyłu nazwa DubBread wydawała się trzymać, więc postanowiliśmy pozostać przy tej nazwie. Ten bochenek przeszedł pewną obróbkę terenową DubzVille i ma teraz pełną pracę. Daliśmy temu hossowi tostowy silnik w rozmiarze Texas, kilka podniesionych bochenków liściowych i kilka super przyczepnych torebek na te trudne sytuacje. Poza zabawą, ten mod ma wiele do zaoferowania w wyjątkowym stylu.

Wszystko, ten mod jest zainspirowany samym Mpower the King Loaf….. Mpower był fanem SR od czasu pojawienia się gry i wspierał lo4f w grze dłużej i mocniej niż ktokolwiek, kogo znam. Dla mnie to poświęcenie zasługuje na nagrodę…. lol i najlepszym sposobem, w jaki mogę to zrobić, są mody. Tak narodził się DubBread.

Również kluczowa kwestia, że Body, Mirrors, a w grze bumpery nie są przeze mnie modelowane, w przeciwnym razie zrobiłem co najmniej 90% tego moda.

Credits:
TnB_BigDubz420

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *