Dziedzictwo Luna v1.0.0 Mod

Dziedzictwo Luna v1.0.0 Mod

Wyciągnięta prosto ze złomowiska furgonetka jest po prostu zabawną małą zabawką z dziwną personalizacją i drzwiami, które nie pasują do siebie.

Ten mod ma na uwadze kompatybilność z konsolami. Został zoptymalizowany pod kątem maszyn o niższej wydajności i nie zawiera żadnego znaku firmowego.

Niektóre funkcje Luny posiadają:
AWD z zablokowanymi dyferencjałami
Podstawowa personalizacja terenowa
Realistyczne punkty wciągarki i dźwigu
Wiele opcji opon
Brak blokady regionu lub poziomu

Ten van ma podstawowe wnętrze i tak pozostanie.

Należy pamiętać, że zdjęcia po prawej stronie mogą zawierać ujęcia ciężarówki w fazie rozwoju, a ostateczna wersja może się różnić.

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *