Dzień ciężarówki w Ameryce V1.0.1 Mod

Dzień ciężarówki w Ameryce V1.0.1 Mod

Nienawidzisz swoich ciężarówek? Czy chcesz zobaczyć, jak są bici na śmierć na trudnych przeszkodach? A może po prostu chcesz surowo przetestować swoje ciężarówki? Tak czy inaczej to JEST mapa dla Ciebie !!!

Ogólne uwagi do mapy:
Od początku istnieją dwie ścieżki: lewa ścieżka, która generalnie ma więcej technicznych aspektów, i prawa strona, która jest stworzona wyłącznie po to, aby zniszczyć twoją ciężarówkę i uniemożliwić ominięcie i miejmy nadzieję, że będzie coraz trudniejsza.

jest też odtworzenie nocy ciężarówki w Ameryce od błotnistego biegacza po skoczni, do której prowadzi ścieżka z końca odcinka skoczni śnieżnej, na prawo od skoczni kontenerowej. Nie jestem zadowolony z tego, jak to się skończyło, i być może stworzę mapę, która jest tylko repliką.

Credits:
Frank-the-tank & Shuffy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *