Dźwięki: Gearbox w Craz v4 Mod

Dźwięki: Gearbox w Craz v4 Mod

Wersja 4 dla SnowRunner (v4,7):
Trochę zmieniłem dźwięki, dodałem głos działający podczas włączania napędu na wszystkie koła i dyfuzora.

Prawdopodobnie wszyscy znacie moje poprzednie wersje dźwięków dla klasycznych Spintires i dla Mudruner. W tym pakiecie prezentuję wycinanie dźwięków z klasycznego wideo „gearbox on a baldachim”, który dodaje jeszcze więcej dźwięków z legendarnego wideo.

Niektórzy gracze zdradzają dobre otoczenie gry.

Mod instalacji:
Skopiuj całą zawartość z archiwum, plików i folderów z zastępstwem wzdłuż tej ścieżki: /SnowRunner/en_us/preload/paks/client/shared_sound.pak (otwarty przez archiwizator WinRar lub inne archiwizatory) / [sound] / trucks / common

 

Credits:
Fan3107

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *