Elite Scout Trailers V1.0

Elite Scout Trailers V1.0

Są one w zasadzie WYŁĄCZNIE do użytku osobistego, ale ponieważ należy je przesłać, więc nie muszę ręcznie instalować modu, równie dobrze mogę go upublicznić.

Jest zgodny z tymi samymi standardami, co moje inne mody „Elite”:

  • Niestandardowe zakresy zawieszenia (wykonane wokół pełnego ładunku, puste ładunki mają mniejszą artykulację ze względu na wagę)
  • Koła błotne (na razie tylko jeden typ)
  • Odmiany o różnych wysokościach (mogą dodać więcej w przyszłości)

Dziennik zmian:

  • v1.0.0 – Pierwsze wydanie

Błędy (trochę):

  • Bez obciążenia zawieszenie jest sztywne … nie jest to błąd, ale coś, na co należy zwrócić uwagę. Z tego powodu przyczepy dwuosiowe nie mogą używać obu kół na chodniku

Credits:
SnowRunner Developers - All Assets
Volk - xml edits

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *