Enhanced Azov 73210 „Tarrasque” M181 v1.0 Mod

Enhanced Azov 73210 „Tarrasque” M181 v1.0 Mod

Po tym, jak DAN okazał się tak popularnym ulepszeniem, zdecydowałem się spróbować swoich sił w innym długim chłopcu, Azov 73210, AKA Azov73. Podoba mi się długa rama, ponieważ pozwala mi ona dać ciężarówce wiele opcji dodatkowych, które można wyposażyć w tym samym czasie. Ta ciężarówka jest bardzo podobna do rozszerzonej wersji Kodiak SuperTruck. To moja pierwsza prawdziwa próba z poważną ilością dodatkowej zmiany biegów. Powinieneś być w stanie zrobić prawie wszystko, czego potrzebujesz, a ponadto będziesz mieć przyczepność dzięki niestandardowym oponom Quasimiyao. Dodałem również więcej opcji zawieszenia, w tym aktywne zawieszenie, które podnosi długi nos i kieruje go w niebo.

Zmiany w akcji Azov73 obejmują:
Hamulec ręczny na wszystkich osiach
Poprawiony kąt skrętu i reaktywność
Realistyczna pojemność paliwa
Mniej spalin
Dodano automatyczną wciągarkę HD
Poszerzony rozstaw kół
Wybór superciężkich opon, w tym niestandardowe koła Quasimiyao
Poprawiona fizyka
Nowe opcje zawieszenia podniesionego, aktywnego i przedniego
Nowy, przyjazny dla wiedzy silnik najwyższego poziomu
Dodano CrawlerBox Special HD
Zmodyfikowany zestaw dźwięków wykorzystujący dźwięki z Antarktydy
Dodano światła obrysowe
Brak blokady regionu / eksploracji
Opisy niestandardowych interfejsów użytkownika
Dodano opcje dostosowywania wyglądu i wydajności
Więcej dodatków do ramek do wyboru
Nowe schematy malowania
Wyczyszczony kod

Polecam zakup moda Off Road Trailers FOXCRF450RIDER, jeśli planujesz korzystać z nowych opcji zawieszenia podniesionego lub aktywnego.

Jeśli masz jakieś uwagi lub wątpliwości, daj mi znać. A jeśli jest to coś, co wymaga korekty, zgrupuję rzeczy i wypuszczę łatkę. Upuść kciuk i recenzję, jeśli chcesz. Twoja opinia dotyczy zarówno wózków z serii „Enhanced”, jak i „MemeSpec”. Mam w kolejce całkiem niezłą kolejkę ciężarówek, z którymi chciałem się zmierzyć, i kilka odświeżeń starych ciężarówek, więc bądźcie czujni. W tej chwili nie mogę przyjąć więcej żądań.

Historia wersji:
27 wrz 2020 – 1.0.0
– Pierwsze wydanie (patrz strona główna, aby zobaczyć zmiany w magazynie Azov73)

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *