Freightliner 114SD Triple Axle V1.0 Mod

Freightliner 114SD Triple Axle V1.0 Mod

Trochę dla mnie eksperymentalny mod. Stało się tak, gdy faktycznie majstrowałem przy uniezależnieniu tylnych osi z punktu widzenia zawieszenia. Tylna oś jest sztywna, podczas gdy środkowe dwie osie są miękkie, przeciwdziała ciężkiemu dźwigowi z tyłu i poprawia odczucia ciężarówki, czy jest załadowana, czy rozładowana. Trochę mnie irytuje, że nie możesz ładnie mieć płaskiego lub kredensu w Derry's. Zdałem sobie również sprawę, że jest to jedna z niewielu ciężarówek, w których nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać trzecią oś.

Uwaga: nie można dodać siatki, ale fizyka działa poprawnie. Jeśli jesteś w 100% nastawiony na realizm, a nie mod dla ciebie. Jeśli chcesz mieć wozidło trzyosiowe o krótkim rozstawie osi, może Ci się to spodobać.

Credits:
RanicoX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *