Frog's 2005 Ford Excursion (Duramax Swapped) v1.0 Mod

Frog's 2005 Ford Excursion (Duramax Swapped) v1.0 Mod

Frog SEMA Ford Excursion Duramax zamienione, Diffs z CCS, felgi i opony wyprodukowane przez Capone, Duramax dostarczone przez Bobby ma kolizje osi (kolizje Osie zderzają się ze wszystkim, co robi ciało, więc uważaj na koleiny, podobnie jak w PRAWDZIWYM ŻYCIU, którego nie możesz przeprowadź swoją różnicę przez twarde podłoże.

Ma pełne wnętrze, działające lusterka i takie, nie dawało mu wskaźników roboczych, ponieważ i tak nie byłoby widać igieł z pozycji kierowcy, więc wydawało się to niepotrzebne

Ma 2 dodatki 1 do okapu (tak, abyś mógł zobaczyć silnik, jeśli chcesz. Ma również punkty naprawcze itp., A bagażnik dachowy do ogólnych celów niesamowicie wyglądających rzeczy, ma również punkty naprawcze itp.

Może również ciągnąć wszystkie standardowe przyczepy do zderzaków

Paleta w pełnym kolorze, więc zmień ją w zadowolenie swoich serc

Ma 3 silniki, zapas, ulepszony i wydajność

Posiada 3 skrzynie biegów, magazyn, teren i autostradę

Aby uzyskać bardziej oswojone wrażenia, użyj silnika zapasowego i przekładni offroad

Pamiętaj, że jest to zmodernizowany pojazd z zestawem do podnoszenia i niesamowitymi oponami terenowymi, które IRL są wykonane tak, aby były przyczepne, więc nie mów mi nic dziwnego o tym, że jest „OP”

Nie ma opcji zawieszenia, ponieważ są to osie kolizyjne, a sposób, w jaki gra zmienia zawieszenie, nie działa w taki sam sposób, jak w przypadku osi CDT.

Jeśli podoba Ci się ciężarówka, pamiętaj, aby podnieść ją do góry.

W OGÓLE NIE WYTRZYMAJ MOJEGO MODU !!! Bardzo ciężko pracowałem, aby ten pojazd był taki, jaki jest i jest idealny, ponieważ zmiana go z obecnych specyfikacji nie jest po prostu rzeczą, którą musisz zrobić, nie podoba ci się sposób, w jaki jeździ, po prostu nie jeźdź i anuluj subskrypcję….

Credits:
TnB_Xofroggy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *