Frog's 2007 Chevy Silverado 6 × 6 Crawler v1.0 Mod

Frog's 2007 Chevy Silverado 6 × 6 Crawler v1.0 Mod

TO CHEVY, NIGDY NIE BĘDZIE DOSTĘPNY NA KONSOLI

Konfiguracja osi CDT (FAKTYCZNIE MA ANIMACJE W GRZE WIELOOSOBOWEJ) CDT to kolizje, osie CDT pozwalają na zderzenie osi ze skałami, inne pojazdy w zasadzie wszystko inne z cdt, dodaje dużo realizmu w obciążeniu osi, prawdziwe wyzwanie (w niektórych projektach osie atomowe mają większy prześwit, więc nie uderzasz nimi zbyt wiele w grze) ect.

Ma pług (będzie się poruszał w przyszłej aktualizacji) (używany do ciężarówek bojowych lub przenoszenia kamieni NIE używaj go do czołgania się, co nie ma sensu lol)

Credits:
TnB_Xofroggy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *