GAZ-21 Wołga v1.0.4 Mod

GAZ-21 Wołga v1.0.4 Mod

Wołgi zostały zbudowane z dużym prześwitem (co nadaje mu specyficzny „wysoki” wygląd, w przeciwieństwie do wyglądu „nisko-długi-gładki” wygląd zachodnich samochodów o podobnej konstrukcji), wytrzymałym zawieszeniem, mocnym i wybaczającym silnikiem oraz niespotykaną dotąd odpornością na rdzę w latach pięćdziesiątych.

Wołga była stylistycznie zgodna z głównymi amerykańskimi producentami okresu, w którym została wprowadzona, i zawierała takie ówczesne luksusowe funkcje, jak odchylane przednie siedzenie, zapalniczka, ogrzewanie, spryskiwacz przedniej szyby i 3-falowe radio.

Gdy w 1959 r. zaprzestano produkcji sześciocylindrowej linii samochodów GAZ, Wołga M-21 stała się największym i najbardziej luksusowym samochodem oficjalnie sprzedawanym w dużych ilościach indywidualnym właścicielom w ZSRR, choć jego cena była bardzo wysoka i uniemożliwiała większości aut. kupujących. Łącznie wyprodukowano 639.478 samochodów.

Credits:
k0les0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *