GAZ 69 Tuning 2020 V1.0.3 Mod

GAZ 69 Tuning 2020 V1.0.3 Mod

Jak mógłby wyglądać legendarny GAZ-69 w 2020 roku?
Przedstawiam państwu GAZ 69 Tunning 2020 – reinterpretację legendarnych klasyków. Niesamowity wygląd w nowym opakowaniu, moc i przejezdność – czego potrzebujesz!

Zmieniaj moduły tak, jak tego pragnie twoje serce, pokoloruj je według własnego uznania
Wiele modułów ciała
Wiele skórek (malowanie)
5 rodzajów kół (opcjonalnie)
Salon HQ (dodane strzały, lustra)
Standardowe przyczepy

(grając tym samochodem możesz zauważyć, że jak jeździsz bez dachu to niektóre moduły wiszą w powietrzu. to wada, czekamy na łatki od deweloperów)

Credits:
k0les0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *