GWC '05 G150 PreRunner v1.0.0 Mod

GWC '05 G150 PreRunner v1.0.0 Mod

Zlecono mi zbudowanie nieco starszej wersji G150, ale z nieco bardziej szczegółowymi wymaganiami. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to wyglądało, gdyby Ford zbudował Raptora w 2005 roku? Co by było, gdyby ten Raptor został przebudowany na PreRunnera? Cóż, dzięki technologii tutaj w GWC Studios możemy odpowiedzieć na te pytania, nawet jeśli ich nie zadałeś.

Ten model ma zapasowy i łagodny 2005 G150, a dzięki kilku częściom przykręcanym możemy przekształcić go w ciężarówkę IRL mojego klienta. Gdy to zrobimy, mamy możliwość przekształcenia go w wymarzoną wersję jego ciężarówki. Jakie części tutaj wymieniamy?

4 zderzaki przednie plus pałąk (Uwaga: pałąk przecina zderzaki w stylu wyścigowym)
2 opcje tylnego zderzaka
3 opcje okapu
3 tylne kierownice pustynne z zamontowanymi oponami zapasowymi
1 zestaw drążków bocznych
2 opcje błotników (kolba i szeroki korpus)
mnóstwo kombinacji opon i kół

Staraliśmy się zachować równowagę między umieszczaniem opon między standardowymi błotnikami a błotnikami z szerokim nadwoziem. Po wielu eksperymentach stwierdziłem, że nie mogę mieć kół poruszających się do wewnątrz/na zewnątrz z każdym zestawem błotników i muszą one znajdować się w jednym stałym miejscu. Mogą więc wystawać nieco daleko z fabrycznymi błotnikami i tylko odrobinę schowane w szerokim korpusie, ale jest to tak dobre, jak to, że obie opcje są dostępne.

Jest hak holowniczy, ale naprawdę nie mogę polecić holowania przyczep z tą platformą. Jest po prostu dla tych, którzy absolutnie MUSZĄ mieć przyczepy i zaczep.

Zdecydowanie odradzam przerzucanie się na H od razu podczas korzystania z silnika wyścigowego. Ciężarówka momentalnie obezwładni koła i za każdym razem będziesz jechał bokiem, bezbłędnie. Zalecam nie przerzucać się na H do co najmniej 3 biegu, jeśli nie 4 biegu. H ma być szybszy niż najwyższy bieg w Auto dla każdej skrzyni biegów, więc jeśli jesteś na najwyższym biegu w Auto i zmieniasz na H, ciężarówka będzie jechać szybciej niż wolniej, jak robią to ciężarówki waniliowe.

Model pochodzi z Sketchfab. Części wyścigowe pochodzą z różnych modeli Sketchup. Błotniki szerokokadłubowe, maska, zderzaki, opony, koła i inne części zbudowałem sam. Proszę nie zgrywaj moich rzeczy, jeśli ładnie poprosisz, najprawdopodobniej dam ci coś.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *