GWC 1980 G150 v1.0.1 Mod

GWC 1980 G150 v1.0.1 Mod

Hej hej! Po zbudowaniu Dodge (GWC D150) poczułem, że muszę skompletować swoją kolekcję zabytkowych pickupów z początku lat 80-tych. Tak więc zbudowałem G150 z 1980 roku, aby dopełnić ciężarówki Chevy i Dodge. Podążając za długą linią ciężarówek G150, które zbudowałem w ciągu ostatniego roku, ta jest prawdopodobnie najlepsza z dotychczasowych. Jest mniej więcej na tym samym poziomie co Chevy G3200, które zbudowałem. Dodge jest nieco wyższy w formie „stockowej” ze względu na zmodyfikowane zawieszenie.

Mamy 3 zabytkowe silniki, 3 wysokości zawieszenia (tak, potworne zawieszenie jest tam dla wszystkich fanów), wszystkie moje zwykłe opcje opon i kół itp., itd.

Niektórzy mogą powiedzieć, że „dzwonię” i po prostu kopiuję własne rzeczy… co jest tylko półprawdą. Tak, używam starych ciężarówek jako szablonu do przyszłych kompilacji, ale zawsze szukam miejsc, w których mogę poprawić jakość swojej konstrukcji. Części zawieszenia poruszają się bardziej realistycznie, elementy układu kierowniczego poruszają się poprawnie itp. Tekstury wnętrz powoli stają się coraz lepsze. To ewolucja w czasie. Jeśli uznasz to za nudne, po prostu przejdź dalej.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *