GWC 2001 Desperacki v1.0.0 Mod

GWC 2001 Desperacki v1.0.0 Mod

Cześć wszystkim. Wracamy z kolejną komisją opartą na ciężarówce IRL moich klientów. Ten to Desperado 1500 z 2001 roku. W typowy dla GWC sposób, mamy cały asortyment gadżetów, którymi możemy się bawić na tej ciężarówce.

3 opcje przedniego zderzaka… zapas, lekka podkładka do szczotek i dociążony zderzak o dużej wytrzymałości, który pomaga przy cięższym holowaniu.

3 opcje silnika… 5,3 l Vortec, 6,0 l Vortec i ogromny 8,2 l Vortec

4 opcje zawieszenia… stock, 6″ lift, 6″ lift usztywniany do holowania i Extreme 10″

3 skrzynie biegów… domyślnie 5-biegowa, 6-biegowa autostrada i 4-biegowa w terenie.

Liczne kombinacje opon i felg w 3 rozmiarach

I mnóstwo ulepszeń kosmetycznych, aby móc spersonalizować go ************ />

Model pochodzący z Sketchfab. Wnętrze od Sketchup. Niektóre akcesoria Sabre Interactive. Struktura kości autorstwa Fredswayne'a. Wszystko inne zostało stworzone przeze mnie.

Proszę nie podrywaj moich rzeczy. Jeśli ładnie poprosisz, prawdopodobnie pozwolę ci go użyć. Jeśli zdarzy ci się spotkać kogoś, kto może mieć coś mojego, wyślij mi wiadomość z linkiem, zamiast dzwonić do tej osoby publicznie.

Podziękowania dla załogi CTFT i załogi IX za wsparcie. Dołącz i oglądaj moje kanały na każdym serwerze, aby być na bieżąco z tym, nad czym pracuję w następnej kolejności.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *