GWC 2008 Double-D v1.0.0 Mod

GWC 2008 Double-D v1.0.0 Mod

Hej chłopaki… Mam kolejną ciężarówkę IRL, która została uruchomiona. Ta kompilacja poszła naprawdę szybko od początku do końca. Przedstawiamy Państwu GWC Double-D. Teraz, zanim wszyscy wpadną w panikę, to NIE jest ciężarówka Cummins i nie ma przystawek typu „gęsia szyja”. Ponownie, jest oparty na ciężarówce IRL, która jest napędzana gazem, a klient chciał, aby była bardziej zorientowana na off-road, a konkretnie odmówiła ciągnięcia gęsiej szyi. Zapytałem, szczerze.

Teraz to już na uboczu, mamy sporo opcji dostosowywania z typowymi podejrzanymi… pasek świetlny, fajka, pałąk, koło zapasowe, zderzaki, koła itp.

3 silniki, podstawowy 5,7 l V8, 6,4 l V8 z nowszego modelu 2020 i zawsze popularny 6,2 l doładowany V8 od pewnego kotka „L-cat”.

3 skrzynie biegów, 5-biegowa standardowa, 4-biegowa w terenie i 6-biegowa autostrada. Wszystkie trzy wykorzystują wysoki bieg jako dodatkowy bieg nadbiegu, który zwiększa prędkość maksymalną w porównaniu z konfiguracją automatyczną.

3 zawieszenia i 3 odpowiednie rozmiary opon.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *