GWC Bulldog Colossus v1.1.0 Mod

GWC Bulldog Colossus v1.1.0 Mod

Witam w największej ciężarówce w mojej obecnej flocie. Poproszono mnie o zbudowanie czegoś większego na zamówienie. Po kilku sprytnych negocjacjach i kilku chwilach między klientem a mną, zdecydowaliśmy się na zbudowanie tego molocha. Czy są większe ciężarówki? Pewny. Czy są dłuższe ciężarówki? Cóż, Twice TwinSteer z pewnością jest dłuższy, nie zamierzam się z tym spierać. Mamy nadzieję, że mamy tutaj jedną z najbardziej wszechstronnych i wydajnych ciężarówek. Istnieje prawdziwa lista dodatków do prania, a rama pozwala na wiele unikalnych kombinacji części, których normalnie nie byłby w stanie zmieścić na jednej ciężarówce.

Platforma z 2 gniazdami lub burta z siodłem do ciągnięcia przyczep
Niestandardowa leżanka Medium Log z żurawiem do bali z zamontowaną kabiną sypialną
Duży żuraw z dołączonym siodłem i wolnym miejscem
Kombinacje części są prawie nieograniczone

Napędzany dwusuwowym silnikiem wysokoprężnym z rozrusznikiem pneumatycznym, z pewnością nie brakuje mu momentu obrotowego. Nie daj się zwieść imionom i opisom. Silniki te zostały dostrojone, aby były dwa razy mocniejsze niż te z zestawu Quack. Jeśli podoba Ci się XL700, pokochasz Colossus.

Uwaga: Gdy ciężarówka jest w pełni załadowana, zwłaszcza gdy średni nośnik drewna zwisa z tyłu, kierowanie pojazdem stanie się nieco trudniejsze. Zdecydowanie zaleca się użycie obciążonego zderzaka, jeśli zamierzasz wykonać naprawdę ciężką pracę z ciężarówką.

Model od Sketchup… Wnętrze, koła, opony i akcesoria zbudowane we własnym zakresie. Proszę nie zgrywaj moich rzeczy, po prostu poproś ładnie, a na pewno dam ci to, co lubisz.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *